Néha kicsit grundkézilabda volt de győztek a fiúk egy jó hangulatú mérkőzésen.

Kevesen voltunk de kiszenvedtük... Meg van a 2 pont ennek tudok örülni a mutatott játéknak nem. Mélyen tudásunk alatt játszottak a fiúk.

• 16
  • jan.
Tóth Zsolt
Mindent megtettek a fiúk a győzelemért mindenki nagyot küzdött. Többször vezettünk, hátrányból is sikerült visszavenni a vezetést de a csúszós pályának is "köszönhetően" sokat voltunk emberhátrányban amit kihasznált az ellenfél. Ennek ellenére nagyon büszke vagyok a srácokra mert az utolsó másodpercig küzdöttek nem adták fel
  • 11
  • jan.

Tóth Zsolt :

Oroszos hangulatban játszottuk le a mérkőzést mivel a teremben kb. 10 - 12 fok volt a kinti - 16 - hoz képest meleg de játszani szinte lehetetlen volt. Egy pozitívumot lehet leírni, hogy győztünk még ha nem is az elvárt nagyobb gólos különbséggel, de örültünk, hogy meg tudtuk fogni a fagyos labdát... Gratulálok a CSAPATNAK!

• 20
  • dec.

Kötelező győzelem volt ahol mindenki szóhoz tudott jutni. Gratulálok a fiúknak mert szép tetszetős játékkal zártuk az évet.

Békés Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek magam és a CSAPAT nevében!

• 04
  • dec.

Tóth Zsolt

A mérkőzést egy rövid gyász szünettel kezdtük, mivel a csapatot nagyon megrendítette a Brazil Chapecoense futtbalcsapat tragédiája. Sokat beszéltünk erről a fiúkkal és közösen úgy döntöttünk, hogy pár másodpercre megállunk az emlékükre... Most is jól kezdtük a mérkőzést; ami már annyira nem meglepő, de valahogy mindig elfogy a koncentrációnk 15 perc után. Kevesen is voltunk, voltak elég furcsa játékvezetői ítéletek is, de nem ez volt a probléma. Az edzésen gyakorolt figurákat és taktikai variációkat részben sikerült megvalósítani, ami nálunk egyértelműen a fejlődés jele. Mindenki küzdött, kiadtak magukból mindent a srácok. A meglepetés győzelem még várat magára, de jó úton haladunk. Csütörtökön házi rangadó, remélem jó hangulatú mérkőzést fogunk játszani a szigetszentmiklósi arénában.

• 27
  • nov.
Tóth Zsolt : Jó hangulatban jó iramú mérkőzést játszottunk. Azt kértem a csapattól, hogy amennyiben lehet tartsuk 15 gól alatt az ellenfelet. Majdnem sikerült ezért külön köszönet a fiúknak. Jól védekeztünk és gyors, szép, átgondolt támadásokat vezettünk. Kellett a csapatnak ez a siker bízom benne, hogy ezt át tudjuk tenni vasárnapra is.Gratulálok a csapatnak MEGÉRDEMLIK!
  • 12
  • nov.

Tipikus hétköznapi forduló volt... Megint lassan enerváltan kezdtük a mérkőzést, mondhatni az első 5 percet átaludtuk. De utána felébredtek a fiúk és egész jól felzárkóztunk a félidő végére. A második játékrészben nagyon hullámzóan játszottunk de legalább most már minden mérkőzésen látom a csapaton, hogy elhiszik, hogy amit edzésen gyakorolunk azt meg is tudják valósítani. Feljöttünk 2 gólra is de ott megint a koncentráltság hiánya illetve a fáradság is kijött a csapaton. De a látottak alapján egyértelműen látszik a javulás és büszke vagyok a csapatra mert nem adják fel, minden edzést végig hajtanak és hajlandóak tanulni! Most lesz egy kis pihenő 2 hétig nem lesz mérkőzés ezt kihasználjuk egy kis erősítésre.