U9 - Bíró - két tanulságos vereség vereség Budaörsön

2017 április 25

Veres István :

Vasárnap délután ismét két mérkőzésen mutathattuk meg, hol tartunk. Két vereséggel zártunk, mindkettőből tanulnunk kell. Pilisvörösvárral kezdtünk, félidőben öt góllal vezettek, a mérkőzés végére négyre sikerült felzárkóznunk, úgy, hogy az utolsó öt találatot mi szereztük (SZKSK Bíró- Pilisvörösvári KSK 10:14). Egy mérkőzést pihentünk, majd Ráckeve volt soros ellenfelünk. Ezen az összecsapáson félidőben döntetlenre álltunk (7:7), viszont a második félidő felénél 12:11-es állás után mindössze egy gólt sikerült szereznünk, míg ellenfelünk nyolcszor talált be a kapunkba, így sima vereség lett a vége (Ráckeve VSK-SZKSK Bíró 20:12). Védekezésben még mindig nem vagyunk elég harcosak, helyzetkihasználásunkon is van még mit javítanunk. Májusban az utolsó fordulóban remélem, mindenki legjobbját fogja nyújtani!