• 15
  • ápr.

Nagy Imre : Hétvégén Dömsödön játszott két mérkőzést a 2006-os csapatunk. Támadásunk már egész jól működik de a védekezés siralmas. Diósd ellen ki lő több gólt "című"meccset játszottunk. Végére elfáradtunk és a megszerzett 3-4 gólos előnyt nem bírtuk megtartani. Vecsés az más kategória. Itt annak örültem hogy 21 gólt tudtunk lőni a nálunk jóval erősebb csapatnak. Bátrabb védekezés kell!!!

Szksz-Diósd 31-31
Szksk-Vecsés 21-38
  • 01
  • ápr.

Nagy Imre : Hétvégén U 13-as forduló volt Tökölön. Egy sima győzelem és egy sima vereség lett a vége. Nagykovácsit ilyen arányban kellett legyőzni, viszont a Tököltől nem szabadott volna ilyen simán kikapni. Hit nélkül nem szabad pályára menni!

• 11
  • márc.
Szksk-Ráckeve 31-18
Szksk-Tököl  19-18

Nagy Imre : Két mérkőzéssel a 2006-os csapatunknak is elkezdődött a tavaszi szezon. Első meccsen a Ráckeve ellen annyi technikai hibát vétettünk, hogy esélyünk se volt szorosat játszani. A második találkozón kevesebbet hibáztunk(nem sokkal), kicsit jobban védekeztünk, így sikerült legyőzni a Tököl csapatát.

• 21
  • febr.

Amíg ifjúsági csapatunk a Győr SZESE csapatával küzdött a teremben, addig az első félidőben U13 csapatunknak Bálint bácsi és Janka erőnléti edzést vezényelt !

Szksk-Csepel  19-26
Nagy Imre : Három nap alatt öt mérkőzést játszottunk. A BVSC elleni első 10 percet leszámítva végig jó szellemben kézilabdáztunk. Ez a mezőny még erős volt, ezért reális a 10. hely.
Csapat: Engelbrecht Vili, Kovács Barna, Muhar Gergő, Becz Ricsi, Sulcz Martin, Forgács Máté, Csabai Levi, Török Áron, Török Ákos, Járdány Gyula, Oláh Zsombi, Fedor Dávid
  • 09
  • dec.
Szksk-Százhalombatta 26-29
Szksk-Budaörs 20-41
Nagy Imre : Az első mérkőzésen két komplett sorral álltunk fel. Lett egy  2006-os és egy teljes 2007-es csapatunk. Ellenfelünk erősebnek vélt csapata ellen a 6-osok, a gyengébbnek gondolt ellen a 7-esek játszottak. Nagyot küzdöttünk picin múlott a siker. Ez a csapat szeptemberben még simán elvert minket! A második meccsen próbáltunk a legerősebb csapatunkkal felállni. Sajnos hamar elfogyott a hitünk, amit nagyon sajnáltam. Ellenfelünk lényegesen előrébb tart, de ez nem lehet ok arra hogy, feltartott kézzel játszunk.
  • 18
  • nov.
Szksk-Tököl 23-17
Szksk-Dabas II  38-20
Nagy Imre : Ez a korosztály is megszerezte első sikerét. Különösen a Tököl elleni győzelemnek van nagy értéke, mert az első fordulóban simán kikaptunk tőlük. Nagyot küzdöttünk meg is lett az eredménye. A Dabas II ellen a sok gól dicsérhető. Kétszer 20 perc alatt 38 gólt lőni ahhoz futni kell!
Csapat: Szilágyi Márk, Engelbrecht Vili, Forgács Máté, Gibárti Attila, Kovács Barna, Muhar Gergő, Becz Ricsi, Szöllős Peti, Sulcz Martin, Csabai Levi, Török Áron, Török Ákos
  • 29
  • okt.
Szksk- Ráckeve   19-23
Szksk-Dabas I.     15-35
Nagy Imre: Dömsödön rendezték a U13-as korosztály következő fordulóját. Ráckeve ellen az első 10 perc kivételével kiválóan helytálltunk. Utána már volt küzdelem, futás(előre-hátra), cselek, lövések. Eddigi legjobb teljesítményünk volt.
Dabas ellen hamar elfogytunk. Eddig ez volt a leggyorsabb csapat akivel játszottunk.
Ez egy jó nap volt, így tovább!
Csapat: Szilágyi Márk, Engelbrecht Vili, Gibárti Attila, Bech Ricsi, Sulcz Martin, Kovács Barna, Muhar Gergő, Szöllős Peti, Forgács Máté, Csabai Levi, Török Ákos, Török Áron