• 09
  • dec.

Dunavarsány- SZKSK II 28-47 (12-26)

SZKSK II: Husonyicza- Spacsek 5, Gere 7, Márton 7, Horváth P. 9, Szabó Sz. 3, Madár 3. cserék: Becz G.- Gergely 2, Sallay 6, Kovács T. 1, Kónya, Gyurka 4, Vas.

Tíz perc alatt eldöntöttük a mérkőzést (11-1), utána könnyed játszadozás folyt a pályán, ebben is jobbak voltunk.

• 04
  • dec.

Szigetszentmiklósi KSK II–Erdőkertesi SE 41–28 (22–11)

Husonyicza – Pál 3 (1), Madár 8, Fülöp 2, Varga Z. 4, Márton B. 9 (1), Spacsek 3. Csere: Magyar V. (kapus), Sallay 1, Gergely 1, Kónya 3, Kovács T. 3, Gere 4

Eredmény alakulása: 8. perc: 7–3. 11. perc: 7–6. 15. perc: 12–6. 23. perc: 18–8. 36. perc: 26–16. 44. perc: 29–18. 52. perc: 33–20. 57. perc: 39–24.

Kiállítások: 0, iil. 6 perc. Hétméteresek: 2/2, ill. 5/3

Éliás Gábor: Gyenge védekezésünknek és több mint tíz elhibázott ziccernek köszönhetően nem az elvárt különbségű eredmény született.

• 27
  • nov.

Diósdi DSE- SZKSK II 20-29(7-15)

SZKSK: Magyar- Kónya 2, Gere 6, Luka 4, Sallay 9, Varga 6, Gergely 2. cserék: Becz G.- Becz P., Vas.

Vas János : Tartalékosan, jó védekezéssel fokozatosan elhúztunk. A második félidőben kicsit kapkodóvá vált a játék, de a biztos győzelmet arattunk.

• 18
  • nov.

Tápiószele- SZKSK II 31-36(17-16)

SZKSK: Becz G.- Spacsek 8, Luka 6, Márton 9, Fülöp 3, Pál 2, Madár 3. cserék: Becz P., Szabó Sz. 2, Kovács T. 3.

Vas J.: Utazási nehézségek miatt későn érkeztünk. A kevés bemelegítés, a hideg és kis terem miatt nem nagyon sikerült felvenni a játék ritmusát. A második félidő közepén egy tíz perces 10-2-es rohammal eldöntöttük a mérkőzést a nagyon sportszerűtlenül játszó hazaiak ellen.

• 13
  • nov.

Megye férfi felnőtt

A csoport

Szigetszentmiklósi KSK II–Solymári SC 33–28 (17–14)

Becz G. – Pál L. 3, Madár 2, Szabó Sz. 1, Luka 4, Márton 6 (3), Spacsek 11 (5) Csere: Husonyicza (kapus), Gere 1, Kovács T. 2, Ács 3, Becz P.

Eredmény alakulása: 8. perc: 5–6. 18. perc: 13–8. 26. perc: 14–11. 38. perc: 20–18. 46. perc: 26–22. 56. perc: 30–25.

Kiállítások: 6, ill. 10 perc. Hétméteresek: 10/8, ill. 4/4.

Éliás Gábor: A szintén veretlen NB II-ből kiesett vendégek nyitott védekezése ellen nehezen találtuk meg az ellenszert. A félidő közepén ez sikerült és megnyugtató előnyt szerezntünk. Ellenfelünk végig tapadt ránk, de jó kapus teljesítményünknek köszönhetően végig vezetve megszereztük kilencedik győzelmünket. Bízom benne, hogy a lendület tovább tart a soron következő Tápiószelén játszandó mérkőzésünkön is.

• 04
  • nov.

Megyei férfi felnőtt A csoport

Váci KSE II–Szigetszentmiklósi KSK II 26–31 (12–16)

Becz G. – Pál L. 3, Madár 2, MÁRTON 10 (2), SZABÓ SZ. 2, Gere 2, Steixner 2. Csere: Husonyicza (kapus), FÜLÖP 4, Kovács T. 1, Spacsek 3, Gyurka 2, Bakó, Gergely

Eredmény alakulása: 3. perc: 1–3. 6. perc: 3–3. 16. perc: 5–9. 21. perc: 7–12. 24. perc: 8–14. 38. perc: 15–20. 43. perc: 18–20. 45. perc: 20–24. 48. perc: 23–25. 55. perc: 24–29

Kiállítások: 18, ill. 14 perc. Hétméteresek: 4/2, ill. 2/2

Éliás Gábor: Jól kezdtünk és sikerült gyors gólokkal jelentős előnyt szerezni. A második félidőben több alkalommal is eldönthettük volna a találkozót, azonban sok hibát követtünk el föleg védekezésben, amit kihasznált ellenfelünk. A szikrázóan kemény mérkőzés hajrájában négyes (!!!!!) emberhátrányban játszottunk, de Fülöp Nándor ekkor is tudott bravúros gólt lőni. Gratulálok a csapatnak, akik a nehéz helyzetekben ismét CSAPAT volt és újabb értékes győzelmet ért el.

• 22
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK II-Mogyoród KSK 26–22 (13–12)

BECZ G.- Gergely, Madár 4, SALLAY 9 (1), Bakó 1, MÁRTON 8 (2), Steixner 1. Csere: HUSONYICZA (kapus), Kovács T. 1, VAS J, Becz P. 1, Réczi 1, Kónya

Kiállítások: 2, ill. 8 perc. Hétméteresek. 6/3, ill. 2/1

Éliás Gábor: Sérülések és igazolt hiányzók miatt új összeállításban léptünk pályára Tökölön Az első félidő hajrájában sikerült az addigi hibáinkból kialakult hátrányt megfordítani. Szünet után hol egyik hol másik csapat vezetett egy góllal. Ezt követően egy érdekes játékvezetői döntést követően emberhátrányból ragyogó tíz percet követően jelentős előnyt szereztünk és így sikerült a veretlenséget megőrizve a hetedik győzelmet is megszerezni.

• 14
  • okt.

Százhalombattai KE II DKSK–Szigetszentmiklósi KSK II 23–31 (9–14)

Becz G. – Pál 3, Madár 6 (1), Szabó Sz. 3, Fülöp 7 (1), Gere 2, Steixner 3. Csere: Sallay 5, Gyurka 1 (1), Kovács T., Réczi, Kónya 1.

Eredmény alakulása: 5 perc: 0–3. 16. perc: 2–8. 20. perc: 4–11. 25. perc: 8–12. 39. perc: 13–17. 51. perc: 18–23.

Kiállítások: 2, ill. 4 perc. Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3

Éliás Gábor: Az első félidőben kiváló kapus teljesítmény mellett eredményesen támadtunk. A folytatásban tovább sikerült növelni az előnyt. Ezt a győzelmet Kiss Benőnek ajánljuk ….!