U9 szivacs Bíró -harmadik forduló - példás hozzáállás
Kiemelt

2017 december 10

Veres István : December 10-én, vasárnap korán reggel Gyömrőre buszoztunk, hogy soron következő mérkőzéseinket lejátsszuk. Elsőnek Százhalombatta ellen vonultunk fel a pályára. Álmos kezdésünk ellenére gyorsan többgólos előnyre tettünk szert, a mérkőzés végére megdupláztuk félidei góljaink számát. Akadozó játékunk ellenére sima győzelmet arattunk: Százhalombatta-SZKSK Bíró 1:12 (1:6).
Egy mérkőzésnyi pihenő után testvércsapatunk, a Szebeni játékosaival küzdöttünk a pályán. Szoros első 15 perc után, térfélcserét követően egyre határozottabb védekezéssel, jó helyzetkihasználással, kiváló egyéni megoldásokkal sikerült felülkerekednünk: SZKSK Bíró-SZKSK Szebeni 18:7 (7:3). Minden játékosunk hozzáállása példás volt, a csapat közös sikere a két győzelem.

Gratulálok! Játékosaink voltak: Benka Gergő, Boros Bálint, Ferencz Dominik, Ferencz Márk, Forgács Botond, Jakobicz Nándor, Lohonya László, Molnár Balázs, Nagy Levente, Orosz Bence.