• 28
  • márc.

Veres István:

2018.március 25.-én vasárnap az U8  korosztály második fordulójára került sor Budaörsön. Két mérkőzésen léptünk pályára, jó tempóban, „harcosan” kézilabdáztunk. Mindkét összecsapás után győztesen hagyhattuk el a játékteret, de nem ez a lényeg, hanem a látható fejlődés. Gratulálok!

Csapatunk tagjai voltak: CsőkeDávid, Gyapjas András, Halász Erik, Lohonya László, Orosz Bence, Tóth Zalán.

• 12
  • márc.

Veres István : Vasárnap Zsámbékon rendezték a korosztály következő fordulóját. Két mérkőzésen mérhettük fel, hogy eddig ismeretlen ellenfelekkel szemben mire leszünk képesek. Elsőnek Dabas csapatával mérkőztünk, végig jó teljesítményt nyújtva, megfelelő tempóban kézilabdázva 10 gólos különbség alakult ki javunkra a meccs végére (Dabas KC VSE - SZKSK Bíró 5:15). Három órával később a gödöllői Főnix ISE volt ellenfelünk. A hosszú várakozás miatt álmos, lassú kezdésünk után fokozatosan „felpörögve”, sok gólt lőttünk, a végére 12 gólos különbség alakult ki (SZKSK Bíró – Főnix ISE 21:9).
Mindkét mérkőzésen elégedett voltam játékunk sebességével, több szép megoldást láthattak a szurkoló szülök. Külön öröm, hogy minden játékosunk feliratkozott a góllövők közé.

Gratulálok játékosainknak: Benka Gergő, Boros Bálint, Ferencz Márk, Forgács Botond, Halász Erik, Jakobicz
Nándor, Nagy Levente, Németh Benjamin, Orosz Bence, Takács Dániel.

• 13
  • febr.
Február 10-én délelőtt a  három szigetszentmiklósi U8-as csapat és a Ráckeve SE edzőmérkőzéseket  játszottunk a Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskolában. A 2009-es születésűek kiegészítve a fiatalabbakkal 3-3 mérkőzést játszottak. Minden csapatból betegség miatt többen hiányoztak, ennek ellenére a gyerekek fejlődésének jót tett.  Van fejlődés, ügyesek voltak a gyerekek!
  • 10
  • dec.

Veres István : December 10-én, vasárnap korán reggel Gyömrőre buszoztunk, hogy soron következő mérkőzéseinket lejátsszuk. Elsőnek Százhalombatta ellen vonultunk fel a pályára. Álmos kezdésünk ellenére gyorsan többgólos előnyre tettünk szert, a mérkőzés végére megdupláztuk félidei góljaink számát. Akadozó játékunk ellenére sima győzelmet arattunk: Százhalombatta-SZKSK Bíró 1:12 (1:6).
Egy mérkőzésnyi pihenő után testvércsapatunk, a Szebeni játékosaival küzdöttünk a pályán. Szoros első 15 perc után, térfélcserét követően egyre határozottabb védekezéssel, jó helyzetkihasználással, kiváló egyéni megoldásokkal sikerült felülkerekednünk: SZKSK Bíró-SZKSK Szebeni 18:7 (7:3). Minden játékosunk hozzáállása példás volt, a csapat közös sikere a két győzelem.

Gratulálok! Játékosaink voltak: Benka Gergő, Boros Bálint, Ferencz Dominik, Ferencz Márk, Forgács Botond, Jakobicz Nándor, Lohonya László, Molnár Balázs, Nagy Levente, Orosz Bence.

• 19
  • nov.

Veres István :
Vasárnap délután a Budaörsi KSE, valamint a Gyömrői KA ellen játszottunk. Az első mérkőzésen már az első félidő végén 6:0-ra vezettünk, a másodikban góljaink számát megdupláztuk, így végül 12:3-ra nyertünk. A két csapat nem volt egy „súlycsoportban”.

Második összecsapásunk a gyömrőiek ellen hatalmas küzdelmet hozott. Félidőben ellenfelünk 4:3-ra vezetett, viszont térfélcsere után már nem tudtak gólt lőni, remek védekezésünknek köszönhetően sikerült fordítanunk, 7:4-re győztünk.
Küzdőszellemünkkel, védőmunkánkkal teljesen elégedett voltam, helyzetkihasználásunkon azonban még mindig van mit javítani. A két győzelemhez minden játékosunknak gratulálok, szurkolóinknak köszönet a kitartó buzdításért!

Csapatunk tagjai voltak: Benka Gergő, Biczó Zsombor, Boros Bálint, Ferencz Márk, Forgács Botond, Jakobicz Nándor, Lohonya László, Molnár Balázs, Nagy Levente,Németh Benjamin, Tóth Zalán.

• 15
  • okt.

Veres István: A kisiskolás bajnokság U9-es első fordulóját Százhalombattán rendezték. Első mérkőzésünkön a
szintén „miklósi” Csokonai csapatával játszottunk. Végig kiélezett küzdelemben, remek küzdőszellemmel 16:12-re sikerült nyernünk.

Második összecsapásunkon Ráckeve ellen léptünk pályára. Védekezésünk végig jó volt, viszont sajnos a második félidőben rengeteg lövésünk tévesztett célt, így 10:10-es döntetlen alakult ki a végére. Mindkét meccsen a védekezés kisebb kihagyásoktól eltekintve jól működött, a befejezéseknél viszont nagyobb odafigyelésre lesz szükség, hogy még
eredményesebbek lehessünk.

Játékosaink voltak: Jakobicz Nándor, Forgács Botond, Biczó Zsombor, Boros Bálint, Halász Erik, Ferencz Dominik, Németh Benjamin, Benka Gergő, Nagy Levente, Tóth Zalán, Orosz Bence.