Serdülő - Tökölön játszott hazai mérkőzésen győzelem
Kiemelt

2018 január 30

Szigetszentmiklósi KSK–KK Ajka 29–25 (16–10)

PERÉNYI – Szőllős 2, Papp G. 3, MÉCS 6 (1), Boldizsár 2, SZÉPVÖLGYI 5, Kovács L. 1. Csere: BENKŐ 4, Horváth D. 4, Simon 1, Kovács T. 1, Domokos

Az eredmény alakulása: 7. perc: 4–2. 16. perc: 8–6. 21. perc: 13–7. 30. perc: 19–12. 42. perc: 24–22. 45. perc: 27–22.

Hétméteresek: 3/1, ill. 4/4 Kiállítások: 10, ill. 10 perc

Lízer László: Sajnos nem a hazai csarnokban, hanem Tökölön került megrendezésre a mérkőzés, de még így is otthon éreztük magunkat a lelkes szurkolók által. A mérkőzést jó iramban kezdtük és nem hagytunk kétséget az ellenfélnek afelől, hogy szeretnénk itthon tartani a 2 pontot. Az első félidőben stabil védekezéssel és gyors támadásokkal jelentős előnyt sikerült kiharcolni.(16-10)  A második félidő elejéig eredményesen és jól játszottunk. Ezt követően viszont hibáinkat kihasználták a vendégek ( a második félidő 15 percétől látszott a csapaton egy kis fáradtság )  és két gólra csökkentették hátrányukat. A hajrában  biztosan értékesítettük a helyzeteinket és így visszavágtunk az őszi vereségért, a végére 4. gól megmaradt az előnyünkből.