• 22
  • máj.

Lízer László : Az u 15 korosztályban vettünk részt a keceli tornán. Az első napon két mérkőzést vívtunk álmosan és motiváció nélkül, sajnos mindkettőt elveszítettük:
Szigetszentmiklósi KSK - Mezőkövesdi KC 21-26
GYÖMRŐI KA- Szigetszentmiklósi KSK 25-14
A kudarcélmények után sikerült felrázni a csapatot és a következőkben mérkőzésekről mérkőzésekre javult a játék
Szigetszentmiklósi KSK- Dunavarsányi TE 20 - 15
Kecel KC - Szigetszentmiklósi KSK 23- 24
Gézengúz UKC - Szigetszentmiklósi KSK 18 – 24

A végeredmény 5. hely. Gratulálok a csapatnak!

• 14
  • máj.

KSI KA - Szigetszentmiklósi KSK 22-28

Lízer László: Végig magabiztosan vezetve hoztuk a kötelezőt. Védekezés most sem volt megfelelő ezért is kaptunk ennyi gólt, de a támadásban sikerült gyorsan és biztosan értékesíteni a helyzeteinket.
Köszönöm a csapatnak és gratulálok elértük a minimum elvárást a 10. helyet!

• 29
  • ápr.

Szigetszentmiklósi KSK–Pécsi VSE 26–41 (15–24)

Perényi Martin – Szöllős M. 4 (2), Papp G. 5, Horváth D. 3, Mécs 9, Szépvölgyi 2, Boldizsár 1.Csere: Tihanyi (kapus), Simon, Homor 1, Kovács T., Kovács L. 1, Domokos, Köber

Eredmény alakulása: 10. perc: 8–9. 18. perc: 9–17. 33. perc: 18–28. 40. perc: 20–35.

Hétméteresek: 3/2, ill. 4/3. Kiállítások: 8, ill. 10 perc

Sajnos csak az volt pozitív a mérkőzésben, hogy a második félidőben kevesebb gólt kaptunk mint az elsőben.

• 22
  • ápr.

Szigetszentmiklósi KSK–Éles KISE 17–48 (6–23)

Perényi Martin – Szöllős M. 1 (1), Papp G. 2, Horváth D. 2, Mécs 2, Szépvölgyi 1, Boldizsár 2. Csere: Tihanyi (kapus), Kovács L. 1, Simon 1, Kovács T., Homor 2 (1), Köber 1 (1), Domokos 2 (1)

Eredmény alakulása: 8. perc: 1–9. 22. perc: 5–20. 31. perc: 6–29. 37. erc: 8–36. 45. perc: 14–43.

Hétméteresek: 4/4, ill. 2/1. Kiállítások: 6, ill. 2 perc

Lízer László : A listavezető Éles kézi sulit fogadtuk itthon. Tudtuk, hogy nehéz lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire megkönnyítjük az ellenfél dolgát azzal, hogy az első perctől az utolsóig szinte semmi ellenállást nem tanúsítottunk! Nem tudtunk élni a nyitott védekezés adta befutásokkal és egy az egy elleni játékkal. Sajnos ők labda nélkül sokat mozogtak, míg nálunk ezt nem tudtam a fiúkban tudatosítani! A végeredmény sajnos tükrözi a bajnokságban elfoglalt helyet!

• 15
  • ápr.

Balatonfűred - SZKSK   33-26 / 19 - 11 /

Lízer László : 10 eladott labda ebből 7 gól ! Röviden így jellemezhetném a mérkőzést, ami eközben történt a mérkőzésen az elhanyagolható gólt kaptunk gólt lőttünk! A végeredményben sajnos csak a 7 gól különbség látszik! Perényi Martint kiemelném, mert az ő érdeme a relatív kicsi gólkülönbség!

• 27
  • márc.

Szigetszentmiklósi KSK–Telekom Veszprém II 22–35 (8–15)

Perényi – Szőlős M. 1 (1), Benkő, Horváth D. 3, Mécs 3 (1), Szépvölgyi 7, Simon. Csere: Homor 1, Papp G. 1, Boldizsár 2, Kovács L., Kovács T. 3, Horváth M. Köber 1.

Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3. Kiállítások: 8, ill.  perc.

Lízer László : Sajnos hazai pályán sem sikerült a Veszprém csapatát meglepni, kivétel azt a 6 percet, amikor az ellenfelünk teljes sort cserélt és felzárkóztunk 4 gólra. A végeredmény nem volt kétséges, a vereség kisebb volt, mint az első fordulóban!

• 20
  • márc.

Szigetszentmiklósi KSK    - FTC KN KFT II.        27 -  31

Lízer László: A különbség nem a gólarányban, ha nem a védekezésben van a két csapat között, ha sikerül ezen javítanunk, akkor előrébb tudunk lépni a tabellán!

• 12
  • márc.

Szigetszentmiklósi KSK–ETO SZESE Győr 22–43 (7–17)

Tihanyi – Szöllős, Homor 3 (3), Horváth D. 6, Mécs 7, Szépvölgyi 2, Kovács L.  Simon 2, Benkő, Papp G. 1, Kovács T. 1.

Eredmény alakulása: 6. perc: 3–3. 12. perc: 4–8. 21. perc: 5–15. 32. perc: 10–24. 42. perc: 15–34.

Hétméteresek: 4/3, ill. 6/5. Kiállítások: 6, ill. 6 perc

Lízer László: Az eredmény  hűen tükrözi a két csapat közti fizikai és technikai különbséget.