• 11
  • dec.

Szigetszentmiklósi KSK–KSI SE II 27–17 (13–8)

PERÉNYI M.– Szöllős M. 4 (2), SPACSEK 4, Horváth D. 4 (1), Mécs 4 (1), Papp G. 2, Kovács L. Csere: Tihanyi (kapus), BOLDIZSÁR 6 (1), Simon T., Marics, Kovács T. 1, Czank 1, Kőber.

Eredmény alakulása: 5. perc: 3–2. 10. perc: 3–5. 21. perc: 11–6. 37. perc: 19–14. 48. perc: 27–15.

Kiállítások: nem volt, ill. 6. perc.

Hétméteresek: 5/4, ill. 2/0

Lízer László: Túl izgultuk az első tíz percet, majd 9–1-es szériát produkáltunk. A második félidő közepéig tartottuk előnyünket, majd ismét sikerült egy jó sorozatot hozni. Gratulálok a mai eredményhez, de még sok munka vár ránk, hogy biztosítsuk a helyünket a következő bajnokságban is ebben az osztályban.

• 02
  • dec.

Pécsi VSE–Szigetszentmiklósi KSK 36–18 (18–10)

Gd: Szépvölgyi 4, Horváth D. 4, Szöllős M. 3, Pénzes 2, Papp G. 2, Kovács L. 1, Kőber 1, Benkő 1.

Lízer László: Csak az első tíz percig tudtunk lépést tartani a hazaiakkal. Gyenge védekezésünknek köszönhető a nagy arányú vereség.

• 23
  • nov.

Éles KISE–Szigetszentmiklósi KSK 41–22 (21–10)

Gd: Horváth D. 9, Szöllös 4, Mécs 3, Benkő 3, Kovács L. 1, Szépvölgyi 1, Kovács T. 1.

Lízer László: A százszázalékos hazaiak ellen nem volt esélyünk, de végig becsületesen küzdöttek a fiúk.

• 20
  • nov.

Szigetszentmiklósi KSK–Balatonfüredi KSK II       24-29 (12–13)

Gd: Horváth D., 15, Mécs 4, Pénzes 3, Boldizsár 1, Szőllős M. 1.

Éliás Gábor: Jó kezdés után a fizikailag erősebb ellenfél ellen a második félidő 22. percéig nyílt mérkőzést játszottunk 24-25. Sajnos az utolsó három percben fordítás helyett öt góllal kikaptunk.

• 13
  • nov.

Veszprém Telekom II –Szigetszentmiklósi KSK.  37-18

Lízer László : Gyors, lendületes, rövid támadásokat nem sikerült időben megakadályoznunk, így könnyű gólokat kaptunk. A támadásaink hozzájuk képest lassú és körülményes volt, a védekezésünk hiányos, könnyen átjárható. A korosztály azonos, de a szint nem a mi szintünk ebből jól látszik, hogy van és lehet hova fejlődni!

• 24
  • okt.

FTC KN Kft.II - SZKSK  24-22 / 13-8 /

Lízer László : Hullámzó teljesítmény. A fenti cím jellemezte a mérkőzés egészét az első néhány percben sikerült egy kétgólos vezetésre szert tennünk a félidő közepére sajnos hamar elfogyott. Hátránnyal kezdtük a mérkőzés második felét. Sajnos a védekezésben nem sikerült jó teljesítményt nyújtanunk ezért az ellenfelünk nagy előnyre tett szert. A 40. perc környékére sikerült a hátrányunkat behozni de nem tudtuk megakadályozni az ellenfél rohamait. A végjátékban két góllal alul maradtunk. A vereség ellenére jó iramú küzdelmes de sajnos hullámzó teljesítményű mérkőzés volt.
  • 16
  • okt.

ETO SZESE–Szigetszentmiklósi KSK 35–12 (19­–4)

Lízer László: 10–0 kezdett az ellenfél. Az I. félidőben mindenki tudása alatt szerepelt. A folytatásban próbáltunk javítani, azonban addig amíg nem védekezünk határozottan és a helyzeteinket elhibázzuk nem fogunk mérkőzéseket nyerni. Ezen kívül sokkal jobb hozzáállás kell az edzéseken, hogy sikeresek legyünk a bajnoki mérkőzéseken!

• 30
  • szept.

Elektromos SE–Szigetszentmiklósi KSK 39–26 (22–14)

Gd: Papp G. 6, Horváth D 5 , Pénzes 4, Spacsek 4, Szőllős M. 3, Kovács T. 2, Mécs 2

Lízer László: A fizikailag erősebb és átlag életkorban idősebb hazaiak az I. félidőben szinte percenként lőtték a gólokat. A második félidő 10. percében már 14 góllal (31–17) vezettek a házigazdák. Ezt azonban a hátra lévő időben már nem sikerült növelniük és ezért dicséret illeti játékosaimat.