Ifjússági - Küzdeni akarásból jeles !
Kiemelt

2018 március 26

Szigetszentmiklósi KSK–Telekom Veszprém II 30–29 (14–16)

Dávid – Nagy M., Luka 3, Horváth P. 4, Orosz 1, Bondár 6 (2), Benkő 1. Csere: Megyesi, Takács D. (kapusok), Váradi 4 (1), Homor 6, Spacsek 2, Szőlős M. 3.

Eredmény alakulása: 8. perc: 0–4. 17. perc: 6–11. 23. perc: 12–13. 38. perc: 18–18. 45. perc: 22–22. 49. perc: 22–25. 57. perc: 26–29.

Hétméteresek: 3/3, ill. 7/7. Kiállítások: 8, ill. 22 perc

Rév MátyásBorzasztóan örülök a srácok sikerének.Gyötrelmes mérkőzést sikerült megnyerni. Végig azt éreztem, hogy jobbak vagyunk, de ismét sok pontatlanság volt a játékunkba, és védekezésben is elég langyosak voltunk, elöl viszont már-már durván védekezett ellenfelünk. Aztán rendeztük kicsit a védekezésünket, és sokadik kísérletre épp a legjobbkor sikerült átvennünk a vezetést, és nyerni. Ha az emberelőnyeinket jobban kihasználtuk volna, sokkal előbb pontot tehettünk volna az i-re. De a Legfontosabb, hogy a srácok akartak, küzdöttek, nem adták fel. Gratulálok a győzelemhez. Remélem lesz még olyan meccsünk idén, ahol minden összeáll.