Ifjúsági - dobogós őszi zárást érő győzelem
Kiemelt

2017 december 09

Szigetszentmiklósi KSK II–NEKA 30–28 (15–18)

Dávid – Nagy M., Luka 4, VÁRADI 6, HORVÁTH P., OROSZ 1, SPACSEK 9 (3). Csere: Takács D., MEGYESI (kapusok), BONDÁR 8, Benkő 2, Szöllős M., Fehér.

Kiállítások: 2, ill. 8. perc. Hétméteresek: 7/3, ill. 1/1

Eredmény alakulása: 6. perc: 2–4. 14. perc: 7–5. 22. perc: 12–12. 25. perc: 13–15. 34. perc: 19–19. 42. perc: 24–21. 51. perc: 28–24. 56. perc: 29–27.

Rév Mátyás: Nem kezdtük jól a meccset,hiába voltak meg a helyzeteink de nem tudtuk kihasználni őket.Cserébe jól védekeztünk ennek köszönhetően partiban voltunk. Hullámzó első harminc percben a vendégek jól használták ki hibáinkat. Sajnos a félidő végét  elrontottuk így 3 gólos hátrányból folytattuk. A második félidőben parádésan védekeztünk és megjött a kapus teljesítmény is így gyorsan fordítottunk és uralva a meccset győztünk. Második félidőben nyújtott védekezésünknek köszönhetjük a győzelmünket.  Gratulálok a fiúknak remélem innen folytatjuk az új évben.