• 23
  • febr.

Szigetszentmiklósi KSK–Alba Regia 35–36 (16–16)

Dávid – Nagy M. 2, Spacsek 5 (1), Bondár 12 (3), Horváth P. 1, Váradi 5, Perényi 1. Csere: Megyesi, Takács D. (kapusok), Luka 3, Fehér 2, Benkő 2, Pénzes 2, Orosz.

Eredmény alakulása: 10. perc: 2–4. 17. perc: 5–8. 21. perc: 8–11. 24. perc: 13–12. 28. perc: 13–15. 34. perc: 19–19. 41. perc: 23–23. 47. perc: 27–27. 51. perc: 28–31. 55. perc: 31–34. 59. perc: 34–35.

Hétméteresek: 5/5, ill. 6/6. Kiállítások: 8, ill. 10 perc

Rév Mátyás : Mérhetetlenül csalódott vagyok. Azt gondoltam, hogy ez a hozzáállás, és lelkesedés nélküli játék már nem jellemez minket, de most sajnos ismét ebbe az irányba haladunk. Remélem gyorsan vissza tudunk fordulni, mert fontos meccsek jönnek még.Ismét rengeteg technikai hibát vétettünk, és még annál is több ziccert hibáztunk.

• 19
  • febr.

Százhalombattai KE–Szigetszentmiklósi KSK 34–29 (21–19)

Medgyesi – Nagy M. 4, Luka 5, Bondár 3 (2), Horváth P., Váradi 5, Perényi 5. Csere: Takács D., Dávid (kapusok), Benkő 3, Spacsek 3, Fehér 1, Tóth B.

Eredmény alakulása: 13. perc: 10–5. 22. perc: 14–12. 27. perc: 18–17. 35. perc: 23–23. 40. perc: 27–23. 46. perc: 30–25. 52. perc: 31–27.

Hétméteresek: 4/1, ill. 2/2. Kiállítások: 12, ill. 6 perc.

Rév Mátyás : Nem kezdtük jól a mérkőzést, rengeteg technikai hibát követtünk el, és védekezésben sem voltunk elég feszesek. Fokozatosan javulva üldöztük ellenfelünket, kiemelkedő szélső teljesítményekkel.

A második félidőben a kapusteljesítményünk és kiváló volt, mégis rendre amikor közelebb érhettünk volna buta hibákat vétettünk. Felőrlődtünk a folyamatos üldözésbe, így hiába volt meg minden esély a fordításra a végén is, elhibáztuk a lehetőségeket, és megérdemelten nyert a Batta. Ennyi hibával nehéz rangadót nyerni, hiányoztak a vezérektől a jó teljesítmények is. A küzdésért viszont mindenképp dicséret illeti a srácokat. Azt mondom így ki lehet kapni, főleg a listavezető otthonában.
  • 30
  • jan.

Szigetszentmiklósi KSK–KK Ajka 27–19 (15–8)

MEGYESI – Szőllős 3, VÁRADI 4 (2), Spacsek 3, HORVÁTH P. 5, Bondár 3 (2), Benkő 3. Csere: Dávid, Takács D. (kapusok), Nagy M. 2, Orosz 1, Fehér 1, Perényi 1, Tóth B. 1

Az eredmény alakulása: 6. perc: 5–1. 14. perc: 10–2. 36. perc: 19–11. 50. perc: 24–16

Hétméteresek: 5/4, ill. 5/3. Kiállítások: 4, ill. 10 perc

Éliás Gábor: Az első negyedórában eldőlt a két pont sorsa. Ezt követően pedig mindenki játék lehetőséget kapott.

• 17
  • jan.

Rév Mátyás:

3 jó mérkőzést játszottunk a nap folyamán.Az első meccsen győzelemmel felérő döntetlent játszottunk.Mint a nap végén kiderült sajnos a döntő múlott rajta.

Én azt mondom most is nem az volt a fontos, hogy döntőbe kerüljünk, hanem hogy jó meccseket játszunk, amik a felkészülésünket szolgálja.Ezt a célt elértük, a második meccset leszámítva jól is játszottunk, és mindenki pályára került, sőt újoncot is avattunk, ami mindenképp pozitív
  • 09
  • dec.

Szigetszentmiklósi KSK II–NEKA 30–28 (15–18)

Dávid – Nagy M., Luka 4, VÁRADI 6, HORVÁTH P., OROSZ 1, SPACSEK 9 (3). Csere: Takács D., MEGYESI (kapusok), BONDÁR 8, Benkő 2, Szöllős M., Fehér.

Kiállítások: 2, ill. 8. perc. Hétméteresek: 7/3, ill. 1/1

Eredmény alakulása: 6. perc: 2–4. 14. perc: 7–5. 22. perc: 12–12. 25. perc: 13–15. 34. perc: 19–19. 42. perc: 24–21. 51. perc: 28–24. 56. perc: 29–27.

Rév Mátyás: Nem kezdtük jól a meccset,hiába voltak meg a helyzeteink de nem tudtuk kihasználni őket.Cserébe jól védekeztünk ennek köszönhetően partiban voltunk. Hullámzó első harminc percben a vendégek jól használták ki hibáinkat. Sajnos a félidő végét  elrontottuk így 3 gólos hátrányból folytattuk. A második félidőben parádésan védekeztünk és megjött a kapus teljesítmény is így gyorsan fordítottunk és uralva a meccset győztünk. Második félidőben nyújtott védekezésünknek köszönhetjük a győzelmünket.  Gratulálok a fiúknak remélem innen folytatjuk az új évben.

• 02
  • dec.

Pécsi VSE–Szigetszentmiklósi KSK 26–35 (11–18)

MEGYES – Perényi 1, LUKA 5, Horváth P. 4, Orosz, VÁRADI 9, Benkő 2. Csere: Dávid, Takács D. (kapusok), BONDÁR 9, Tóth B., SPACSEK 5, Szöllös, Fehér 2, Pénzes

Eredmény alakulása: 7. perc: 3–3. 9. perc: 3–6. 14. perc: 7–6. 19. perc: 7–11. 28. perc: 10–17. 37. perc: 14–23. 48. perc: 20–26. 54. perc: 22–33

Rév Mátyás: Az első tizenöt perc után jó kapus teljesítménynek köszönhetően sikerült jelentős előnyt szerezni. A második félidőben, ha jobban koncentrálunk még nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. Nem is a győzelem az igazi siker hanem hogy kezdenek a srácok CSAPATRA hasonlítani. gratulálok a győzelemhez remélem maradunk ezen az úton.

• 23
  • nov.

Veszprém KKFT II–Szigetszentmiklósi KSK 26–33 (15–16)

MEGYES – Szöllős 1, Luka 5, BONDÁR 11 (3), HORVÁTH P. 1, VÁRADI 6, Benkő 3. Cs: Sándor (kapus), Orosz 2, Perényi 1, Fehér Á., Spacsek 3 (2).

Hétméteresek: 3/2, ill. 6/5. Kiállítások: 8, ill. 6 perc

Rév Mátyás: Már az első félidőben fegyelmezett játékunknak köszönhetően sikerült vezetést szerezni. A folytatásban 8-0-s szériánkat követően eldőlt a mérkőzés. Gratulálok a fiúknak szép sikert értek el a Veszprém Arénában.

• 20
  • nov.

Szigetszentmiklósi KSK–Balatonfüredi KSK II 35–28 (17–13)

Dávid – Nagy M., VÁRADI 10, HORVÁTH P. 3, Orosz 1, Bondár 4 (3), SPACSEK 6. Csere: MEGYESI, Takács D. (kapusok), LUKA 7, Perényi Márk 1,  Benkő, Fehér 1, Szőllősi M. 2 (1), Tóth B., Pénzes

Eredmény alakulása: 8. perc: 2–3. 16. perc: 8–10. 26. perc: 15–11. 33. perc: 20–14. 45. perc: 27–21. 55. perc: 33–27.

Rév Mátyás: Az „átaludt” első húsz perc után sikerült a kért feladatokat elvégezni. Nagyobb különbségű győzelem is születhetett volna, ha a kért taktikai utasításokat a csapat elvégezte volna. Külön dicséretet érdemel Megyesi Gábor kapuban nyújtott teljesítménye.