• 15
  • ápr.

Balatonfüredi KSK II - SZKSK 27-27 / 16-12 /

Rév Mátyás : A mutatott játék alapján nagyon nagy eredmény ez az egy pont de azt mondom,hogy őszintén nem érdemeltük meg.40-45 percig játszottunk melyen a tudásunk alatt.Csak a kapusaink tartottak "meccsben",ha a -7 annak nevezhető,  az  utolsó 10 perc viszont tetszett. De egy meccs meg mindig 2x30. Ráadásul megint súlyos sérülés miatt elvesztettünk egy kulcs játékost. Valahogy ki kell tartanunk az utolsó meccseken .nagyon nehéz dolgunk lesz főleg ha nem javul a hozzáállás.

• 26
  • márc.

Szigetszentmiklósi KSK–Telekom Veszprém II 30–29 (14–16)

Dávid – Nagy M., Luka 3, Horváth P. 4, Orosz 1, Bondár 6 (2), Benkő 1. Csere: Megyesi, Takács D. (kapusok), Váradi 4 (1), Homor 6, Spacsek 2, Szőlős M. 3.

Eredmény alakulása: 8. perc: 0–4. 17. perc: 6–11. 23. perc: 12–13. 38. perc: 18–18. 45. perc: 22–22. 49. perc: 22–25. 57. perc: 26–29.

Hétméteresek: 3/3, ill. 7/7. Kiállítások: 8, ill. 22 perc

Rév MátyásBorzasztóan örülök a srácok sikerének.Gyötrelmes mérkőzést sikerült megnyerni. Végig azt éreztem, hogy jobbak vagyunk, de ismét sok pontatlanság volt a játékunkba, és védekezésben is elég langyosak voltunk, elöl viszont már-már durván védekezett ellenfelünk. Aztán rendeztük kicsit a védekezésünket, és sokadik kísérletre épp a legjobbkor sikerült átvennünk a vezetést, és nyerni. Ha az emberelőnyeinket jobban kihasználtuk volna, sokkal előbb pontot tehettünk volna az i-re. De a Legfontosabb, hogy a srácok akartak, küzdöttek, nem adták fel. Gratulálok a győzelemhez. Remélem lesz még olyan meccsünk idén, ahol minden összeáll.

• 20
  • márc.

SZKSK - Grundfos Tatabánya II  30-29 ( 12-13 )

Rév Mátyás : Az első félidőben meglepetten játszottunk,ellenfelünk nagy tempót diktált,amihez nehezen alkalmazkodtunk és támadásban is pontatlanok voltunk. Kiemelkedő kapus teljesítménynek köszönhettük, hogy a félidőben meccsben maradtunk.a második játékrészben sokkal fegyelmezettebb védekezésből tudtunk könnyű gólokat lőni és a továbbra is kiváló kapus teljesítménnyel sikerült elhúznunk. Érthetetlen, buta hibáink miatt  a végén mégis izgulni kellett,de végül sikerült fontos győzelmet aratni. Gratulálok a fiúknak.

• 12
  • márc.

Szigetszentmiklósi KSK–Várpalotai BSK 26–30 (11–16)

Takács D. – Nagy M., Spacsek 1, Bondár 9 (4), Orosz 1, Váradi 4, Homor 1. Csere: Dávid (kapus), Horváth P. 1, Luka 6, Tóth B. 2, Szöllős 1, Benkő, Fehér

Hétméteresek: 5/4, ill. 4/4. Kiállítások: 6, ill. 8 perc

Rév Mátyás : Egyik szemem sír, a másik....

Egyfelől borzalmasan kezdtük a mérkőzést, másfelől dicséretesen felálltunk a borzalmas kezdésből, és végig küzdésre kényszerítettük as másik bajnok jelöltet.
Összességében én azt gondolom, nem volt ez rossz. Meg kell tanulni, hogy egy mérkőzés az első perctől az utolsóig tart. Sajnos adtunk 10 perc előnyt az ellenfélnek, aminek a ledolgozása olyan erőket emésztett fel, hogy a fordítás már nem sikerült.
  • 05
  • márc.

Tatai AC–Szigetszentmiklósi KSK 24–26 (15–13)

Megyesi – Szöllős M. 2, Váradi 5 (2), Bondár 6, Orosz 3, Spacsek 6, Perényi M. 1. Csere: Dávid (kapus), Fehér, Luka 3, Szépvölgyi, Homor, Papp G.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 0–4. 10. perc: 3–7. 23. perc: 11–9. 38. perc: 15–16. 48. perc: 18–19. 50. perc: 18–22. 57. perc: 22–25.

Hétméteresek: 6/6, ill. 3/2. Kiállítások: 6, ill. 6 perc

Rév Mátyás : Az elmúlt hetek rossz szériája után nagyon nagy szükségünk volt sikerélményre. Minden tiszteletem a fiúké mert nagyon szépen küzdöttek, nehéz mérkőzést sikerült megnyerni, amiből remélem erőt merítünk, és tovább haladunk ismét a jó úton. Sajnos sok sérülést szedtünk össze, ami nehezíteni fogja a dolgunk, de edzünk tovább.

• 23
  • febr.

Szigetszentmiklósi KSK–Alba Regia 35–36 (16–16)

Dávid – Nagy M. 2, Spacsek 5 (1), Bondár 12 (3), Horváth P. 1, Váradi 5, Perényi 1. Csere: Megyesi, Takács D. (kapusok), Luka 3, Fehér 2, Benkő 2, Pénzes 2, Orosz.

Eredmény alakulása: 10. perc: 2–4. 17. perc: 5–8. 21. perc: 8–11. 24. perc: 13–12. 28. perc: 13–15. 34. perc: 19–19. 41. perc: 23–23. 47. perc: 27–27. 51. perc: 28–31. 55. perc: 31–34. 59. perc: 34–35.

Hétméteresek: 5/5, ill. 6/6. Kiállítások: 8, ill. 10 perc

Rév Mátyás : Mérhetetlenül csalódott vagyok. Azt gondoltam, hogy ez a hozzáállás, és lelkesedés nélküli játék már nem jellemez minket, de most sajnos ismét ebbe az irányba haladunk. Remélem gyorsan vissza tudunk fordulni, mert fontos meccsek jönnek még.Ismét rengeteg technikai hibát vétettünk, és még annál is több ziccert hibáztunk.

• 19
  • febr.

Százhalombattai KE–Szigetszentmiklósi KSK 34–29 (21–19)

Medgyesi – Nagy M. 4, Luka 5, Bondár 3 (2), Horváth P., Váradi 5, Perényi 5. Csere: Takács D., Dávid (kapusok), Benkő 3, Spacsek 3, Fehér 1, Tóth B.

Hétméteresek: 4/1, ill. 2/2. Kiállítások: 12, ill. 6 perc.

Rév Mátyás : Nem kezdtük jól a mérkőzést, rengeteg technikai hibát követtünk el, és védekezésben sem voltunk elég feszesek. Fokozatosan javulva üldöztük ellenfelünket, kiemelkedő szélső teljesítményekkel.

A második félidőben a kapusteljesítményünk és kiváló volt, mégis rendre amikor közelebb érhettünk volna buta hibákat vétettünk. Felőrlődtünk a folyamatos üldözésbe, így hiába volt meg minden esély a fordításra a végén is, elhibáztuk a lehetőségeket, és megérdemelten nyert a Batta. Ennyi hibával nehéz rangadót nyerni, hiányoztak a vezérektől a jó teljesítmények is. A küzdésért viszont mindenképp dicséret illeti a srácokat. Azt mondom így ki lehet kapni, főleg a listavezető otthonában.
  • 30
  • jan.

Szigetszentmiklósi KSK–KK Ajka 27–19 (15–8)

MEGYESI – Szőllős 3, VÁRADI 4 (2), Spacsek 3, HORVÁTH P. 5, Bondár 3 (2), Benkő 3. Csere: Dávid, Takács D. (kapusok), Nagy M. 2, Orosz 1, Fehér 1, Perényi 1, Tóth B. 1

Az eredmény alakulása: 6. perc: 5–1. 14. perc: 10–2. 36. perc: 19–11. 50. perc: 24–16

Hétméteresek: 5/4, ill. 5/3. Kiállítások: 4, ill. 10 perc

Éliás Gábor: Az első negyedórában eldőlt a két pont sorsa. Ezt követően pedig mindenki játék lehetőséget kapott.