NBI/B Felnőtt - felértünk a 3. helyre
Kiemelt

2017 december 04

Szigetszentmiklósi KSK–PLER-Budapest 27–25 (1211)

VARGA Á. – Rév, Éliás 2, KOVÁCS M. 3, Milovits, VARGA L. 3, IVÁNCSIK Á. 5 (1) Csere: Kreisz (kapus), Nagy T. 3, PÁDÁR 8, dr. Kiss I. 1, Kovacsevics 2.

Eredmény alakulása: 7. perc: 1–5. 17. perc: 7–6. 27. perc: 9–10. 34. perc: 14–14. 44. perc: 21–16. 47. perc: 23–17. 52. perc: 24–22. 54. perc: 26–23.

Kiállítások: 6, ill. 10 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 7/3

Kökény István: Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést. Az időkérés után a kapus teljesítménynek köszönhetően vissza jöttünk a mérkőzésbe és sikerült megfordítani az eredményt. A második félidő első felében pedig jelentős előnyt sikerült szerezni. Ezt követően sajnos hibáinkat jól kihasználták a vendégek és szorossá tették a mérkőzést. A hajrában viszont sikerült megőrizni előnyünket és újabb értékes két bajnoki pontot szereztünk.