• 19
  • febr.

Szigetszentmiklósi KSK II-Budakalászi SC II 41–31 (18–15)

Takács D. – Steixner 3, Bak 4, Szabó Sz. 1, Horváth P. 6, Sallay 8 (4), Gere 7. Csere: Medgyesi (kapus), Spacsek 4 (1), Váradi 4, Luka, Kovács T. 1, Szabó A. 1, Bondár, Kónya 2.

Eredmény alakulása: 4. perc: 4–0. 8. perc: 6–6. 13. perc: 11–6. 21. perc: 13–12. 23. perc: 16–12. 34. perc: 23–15. 44. perc: 28–18. 53. perc: 36–26.

Hétméteresek: 6/5, ill. 1/0

Éliás Gábor: A villám kezdés után nem vettük komolyan a folytatást és a vendégek ezt jól kihasználták. A második félidő elején sikerült tíz gólra növelni az előnyünket és ezt végig meg is tartottuk a mai napi közepes teljesítményünk ellenére.

• 13
  • febr.

Hurrikán KE Tápiószele - Szigetszentmiklósi KSK 33-33 / 15-19 /

Bak Ferenc : Egy igen nehéz mérkőzés várt ránk ezen február első hetében! Csapatom fejben nagyon összeszedte magát ez érezhető is volt az egész mérkőzés alatt. Végig vezetve nagyon jól játszottunk, sajnos volt 2X5 perc hullámvölgy a játékunkban ez meg is pecsételte a sorsunkat és azt, hogy a kettőből csak 1 pontot tudtunk elhozni.

• 30
  • jan.

Szigetszentmiklósi KSK–Százhalombattai KE-DKSK II        3630 (18–12)

BECZ G. – Kovács T. 1, VÁRADI 5, SALLAY 8 (2), Szabó Sz. 1, Bak 1, Spacsek 3. Csere: Takács D., Megyes (kapusok), Bondár 3, Steixner, HORVÁTH P. 10, Perényi, Kónya 2, Becz P. 1, Kuli 1

Az eredmény alakulása: 7. perc: 6–2. 20. perc: 12–7. 25. perc: 14–12. 40. perc: 24–16. 47. perc: 30–21. 58. perc: 36–28.

Hétméteresek: 3/2, ill. 2/0. Kiállítások: 0, ill. 2 perc

Éliás Gábor: Az első félidőben jó kapus teljesítmény mellett sikerült megnyugtató előnyt szerezni. Sportszerű ellenféllel ellen szemben gyűjtöttük be az újabb két bajnoki pontot.

• 21
  • jan.

Bugyi SE–Szigetszentmiklósi KS K II 34–41 (15–22)

Takács D. – Kovács T. 1, VÁRADI 4, SALLAY 12 (5), Szabó Sz. 1, Bak 2, FEHÉR 4. Csere: Medgyesi (kapus), HORVÁTH P. 10, Spacsek 2, Bondár 3 (1), Kónya 2, Perényi, Kuli.

Eredmény alakulása: 13. perc: 4–9. 24. perc: 10–17. 35. perc: 15–26. 45. perc: 24–34. 52 perc: 26–38.

Kiállítások: 8, ill. 4. perc. Hétméteresek: 1/0, ill. 6/6

Éliás Gábor: A keddi fiaskó után ragyogó első félidőt produkált a csapat. A második játékrészben már csak a különbség megtartása volt a cél. Gratulálni tudok az „öregek” hozzáállásához a fiatalokkal kapcsolatban!

• 17
  • jan.

Szigetszentmiklósi KSK II–Csömör II        25–34 (12–17)

Takács D. – Spacsek 3, Váradi 3, Sallay 3 (2), Szabó Sz., Bak 4, Fehér 3. Csere: Becz G. (kapus), Horváth P. 3, Kovács T. 2, Gere, Bondár 3, Perényi, Kuli, Luka 1.

Kiállítások: 14, ill. 2 perc. Hétméteresek: 3/2, ill. 2/2

Éliás Gábor: A mérkőzés 20. percéig (9–9) voltunk egyenlő ellenfelek. Ezt követően a vendégek szinte minden hibánkat kihasználtak. Sok-sok szabállyal ellentétes egy oldalú ítéletek is voltak a mérkőzésen, de nem azért kaptunk ki ekkora különbséggel ……

• 19
  • dec.

Erdőkertesi SE–Szigetszentmiklósi KSK II               2943 (12–20)

Gd: Luka 10, Gere 7, Spacsek 5, Kovács T. 4, Szabó Sz. 4, Bondár 4, Bak 3, Steixner 2, Kónya 2, Becz P. 2

Bak Ferenc: Az első 15 perc után 11–2-re vezettünk. Ezt követően már csak egy cél volt ne sérüljön meg senki a csapatból. Bízunk a sikeres folytatásban januártól.